Klientide tagasiside

Suur tänu! Väga professionaalne koduleht. Olen tulemusega väga rahul.
Soovitan teie teenuseid edasi kindlasti!

- Karle Kits, Estpoolsperth.com.au
Estcut

Estcut

Tänan, et aitasite meil luua ettevõtte uue kodulehe uue välimuse ja kogu sisu. Uue kodulehe valmistamine võttis vähem aega, kui olime arvanud. Peale kodulehe avamist, saime uusi kontakte ja hinnapäringuid juba esimesel nädalal. Oleme väga rahul, täname!

– Kaupo Uuetoa, www.estcut.ee

vonen Logo 2

Vonen

Uus koduleht näeb hämmastav välja! Tänan sujuva ja asjatundliku koostöö eest!

– Pekka Savonen, www.vonen.net.ee

CNC Wood

Oli suurepärane koostööd teha. Kodulehe tegemine kulges alates esmakõnest, kuni lõpptulemuseni kenasti. Oleme ettevõtte uue kodulehega rahul ja julgeme soovitada teie teenuseid ka teistele.

– Asko Mägi, www.cncwood.eu

Est Pool Renovations 2

Est Pool Renovations

Suur tänu! Väga professionaalne koduleht. Olen tulemusega väga rahul. Soovitan teie teenuseid edasi kindlasti.

– Karle Kits, www.estpoolsperth.com.au

business_vaike

E-pood.BusinessPrana

Tuli mõte kodulehele e-pood lisada ja googeldades jõudsin esimesena Strateegiaturunduseni. Vastus tuli nii kiirelt, et ei pidanudki edasist otsimist vajalikuks. Kogu protsessiga ja lõpptulemusega jäin väga rahule. Operatiivsus ja kiire reageerimine lausa üllatasid. Super töö!

– Ülle Pihlak, EBS õppejõud, www.E-pood.businessprana.ee

EVUL_logo3

EVUL – Eesti Võlausaldajate Liit

Asjatundlik teenindus, oskus välja tuua plusse ja miinuseid – kliendi soov ei pruugi olla alati harmooniline ja töötav lahendus, seetõttu on vajalik pöörduda professionaalide poole. Oleme tööga igati rahul.

– Marie Rosin, Inforegister, Eesti Võlausaldajate Liit, www.EVUL.ee

Tallinna-Haridusamet-logo

GeniUS Tallinn Projekt

Jäime teenuse osutamise ja paindliku teenindusega igati rahule.

– Haridusamet , GeniUS Tallinn Projekt, www.Geniustallinn.haridus.ee

2-PuurvesiLogo2

Puurvesi

Strateegiaturundus OÜ teeninduse ja lõpp tulemusega jäin väga rahule ja olen seda tänagi, kaks aastat hiljem, seda seetõttu, et tuntakse huvi kuidas koduleht toimib ja pakutakse järjepidevat hooldust.
Endiselt vastatakse kõnedele ja emailidele operatiivselt.

– Taavi Hanson, www.Puurvesi.ee

Medserv22

Medserv Grupp 

„Firmale oli vaja uut veebilehte. Peale päringute saatmist paljudele tegijatele reageeris kiirelt ka Strateegiaturundus OÜ. Nende pakkumine oli läbipaistev ja kõik kenasti lahti kirjutatud mille eest ja kui palju küsitakse. Peale telefonivestlust ja kohtumist oli selge, et nendega läheb diiliks. Koostöö sujub ladusalt siiani ja kõikidele küsimustele ja probleemidele leitakse kiiresti lahendused ka peale veebilehe valmimist. Soovitan!

– Ilmar Pääbo , Medserv Grupp OÜ, www.medserv.ee

logo-aalto1

Aaltovoima

Suur tänu Strateegiaturundus OÜ meeskonnale kiire ja professionaalse lahenduse eest Aalto Eesti OÜ kodulehe valmimiseks! Koostöö oli suurepärane, saime palju kasulikke soovitusi. Kõik küsimused leidsid kiired vastused. Julgen soovitada!

– Aalto Eesti OÜ, www.aaltovoima.ee

Logo-300x84

Soojustus Puistevillaga 

Vajasime uut kodulehte koos internetis turundamisega. Koduleht sai täpselt selline, nagu silmas pidasime. Otsingumootorites leitavus paranes märgatavalt. Kodulehe külastatavus suurenes hüppeliselt ning hinnapäringute arv mitmekordistus.

– Jüri Hanson, www.puistevillad.ee

asitek-lgoo

Asitek

Strateegiaturundus OÜ tegi meie ettevõttele uue kodulehe, koos epoe lahendusega. Kodulehe kvaliteediga olen täiesti rahul. Antud hinna juures vägagi.

– Risto Repo, www.asitek.ee

Trepid   Trepp 24

Trepp24

Uus koduleht pakkus suurepärast investeeringut! Juba nädal peale kodulehe valmimist, hakkasid värsked hinnapäringud postkasti tulema. Jäin tööga väga rahule.

– Ragnar Mardim, www.trepp24.com

Ilusalongid logo

Ilusalongid Portaal

Strateegiaturundus üllatas meie ootusi! Olime olukorras, kus meie ilusalongide portaal oli ajale jalgu jäänud. Vajasime tervet uut portaali, koos kõigega mis sinna juurde kuulub. Võtsime ühendust mitme veebilahendusi pakkuva ettevõttega, kellest silma jäi Strateegiaturundus, justnimelt põhjusel, et meie projekti pühenduti algusest peale põhjalikult. Valmis saime kaasaegse, kergesti hallatava ilusalongide portaali ja tänu otsingumootoritele optimeerimise – igapäevased külastused tõusid mitmekordselt!

– Svea Urvak, www.ilusalongid.ee

NutikasLemmik-Logo-1

Tähtede Poole

Hea koostööpartner, professionaalne ning keskendunud kliendile.

– Tähtede Poole OÜ

maarjavahi

Maarjavahi.com

Olen tööga väga rahul! Meeldis, et Strateegiaturundus OÜ inimesed olid kannatlikud ja viitsisid ka kõige lihtsamad asjad teha puust ja punaseks, et ka sellised inimesed, kes varem sellega kokku puutunud ei ole, asjast aru saaksid. Vastused sain kiiresti ja kõigile oma küsimustele põhjalikult.

– Maarja Vahi, www.maarjavahi.com