Veebilehed

Kaasaegsed ja ilmekad veebilehed, mida on kerge hallata ja töötavad igas nutiseadmes.

Veebilehed

Meie loodavad veebilehed on kujundatud nii, et põhirõhk on viidud veebilehe sisule.
See näeb välja selles, et me ei disaini veebilehte liigselt üle ja jätame tekstide ümber piisavalt tühja ruumi, mis teeb lugemise lihtsamaks. Kogemused räägivad, et tühi ruum parandab veebilehe loetavust, seega suurendab sisu edasikandmist lugejale. Usume, et veebidisain peab võimendama sõnumit, mitte tõmbama tähelepanu kõige olulisemalt, ehk veebilehe sisult.

Wordpressil veebilehed

Sisuhaldussüsteem, millele veebilehed ehitame on Wordpress. Mis on kiiresti õpitav, intuitiivne, vabavaraline ja suurima kasutajaskonnaga sisuhaldussüsteem. Wordpressile ehitatud veebilehed  sobivad nii väike- ja suurfirmadele. Sest antud sisuhaldussüsteem on skaleeritav, ehk veebilehele lehekülgede lisamise kogusel pole piiranguid.
Samuti saab kuluefektiivselt ehitada juurde - epoe. Kas kohe, või tulevikus, kui seda peaks ettevõtte kasvades vaja minema. Juhul, kui on vajadus erinevate kasutajate järgi, siis Wordpresss saame luua niipalju kasutajaid, kui on vaja ja anda erinevatele kasutajatele erinevad õigused.  Samas Wordpressi veebilehed on sõltumatud tegijast, seega pole Te sõltuv veebilehe algsest arendajast.

Vastavalt ekraanile reageerivad veebilehed

Kuna tehnoloogiad muutuvad pidevalt on pidanud muutuma ka veebilehtede ülesehitus. Külastajad enam ei kasuta vaid laua- ja sülearvutit, vaid samuti tahvelarvuteid ja nutitelefone.
Kõik see tähendab seda, et veebilehtede ülesehitus on pidanud ajaga kaasas käima. Nimelt mugavamalt kasutatavad veebilehed on need, mille sisu muutub vastavalt vaadeldava seadme ekraani suuruse järgi. Muutes tekstid ja pildid automaatselt väiksemaks ja tõstes kujunduselemendid ümber. Eesmärgiga pakkuda maksimaalset vaatevälja ja teha lugemine ja navigeerimine võimalikult kergeks.

Wordpress veebilehe lisakasud:

  • Wordpress veebileht lubab võimaldab alustada väikselt ja kasvada suureks.
  • Mugav kasutada igast arvutist ja nutiseadmest
  • Alati otsingumootorisõbralik ülesehitus
  • Sotsiaalmeediatega ühendamine
  • Mitmekeelsus tõlkevalik
  • E-poe lisamise võimalus
  • Erinevad slaiderid reklaamide jooksutamiseks
  • Video ja pildigaleriid
  • Hinnapäringuvormid

Soovid veebilehe tegemise kohta lisainfot? Või saada oma hinnapäring.