Veebidisain

Veebidisain on usaldusväärsuse alus, mis loob külastajale viie sekundiga ettekujutuse Teie ettevõttest.

Veebidisain, mis võimendab sõnumit

Juhul, kui veebilehe disain on üleliigselt graafiline, tõmbab see tähelepanu ära oluliselt, ehk sõnumilt.
Puhtalt investeeringutasuvuse mõttes on kasulikum luua veebidisain, mis on nägus, samas võimendab sõnumit ja suunab külastajat kindlat eesmärki täitma. Olgu selleks hinnapäringu saatmine, tellimuse vormistamine või ostu sooritamine. Veebidisaini edu mõõdetakse tulemustes.

Reageeriv veebidisain ehk Responsive web design

Reageeriv veebidisain ehk responsive web design on kaasaegseim veebidisaini tehnika, mille tulemusena näeb teie koduleht ideaalne välja igas nutiseadmes.
Täpsemalt öeldes, veebileht muudab oma informatsiooni kuvamist vastavalt vaadeldava seadme ekraani suuruse järgi. Mis tähendab külastajale seda, et olenemata, kas kodulehte vaadatakse lauaarvutis, sülearvutist või nutitelefonist, kuvatakse kodulehel olev informatsioon mugavamalt. Kõige rohkem puudutab see nutitelefonidega kasutamist, sest enam ei pea nn näppudega ekraani suurendama, vaid veebilehe sisu saab koheselt kenasti lugeda. Seega suureneb veebilehe kasutusmugavus mobiililt.
Reageeriv veebidisain elimineerib vajaduse eraldi mobiiliveeb luua. Reageeriva veebidisainiga on veebilehe kuvamine ideaalne igast nutiseadmest.

Valmistame ilmekat, kaasaegset ja sõnumit võimendavat veebidisaini! Saada oma päring.